Юнаки. Добряни переграють Гірне і зберігають хороші шанси на півфінал

19 липня на стадіоні “Січ” у селі Добряни пройшов матч в рамках 4-го туру Кубка Незалежності серед юнаків, в якому добрянська “Буря Січ” приймала однолітків з гірнянського “Обрію”.

Добрянські юнаки краще розпочали цей матч. Гравці “Обрію” були змушені постійно фолити та вибивати м’яч на кутовий. Найбльше небезпеки надходило від лівого вінгера добрянської команди Володимира Дашковського, який постійно загострював гру, намагався пробивати сам. Гірняни змогли лише відповісти поодинокими контр-атаками у виконанні Назара Павлучковича. Саме у його виконанні правого хавбека обрівчани зуміли створити свій найнебезпечніший момент за весь матч: Павлучкович зумів втекти від Олега Михайлика, проте в цьому епізоді впевнено на виході зіграв Матвіїв Віталій, який вибив м’яч в підкаті.

Початок другого тайму був доволі рівний в обох команд. Ближче до середини тайму Добрянам, зусиллями Володимира Дашковського, вдалось відкрити рахунок у зустрічі: найактивніший гравець матчу прокинув м’яч повз захисника і переграв голкіпера гірнян. Проте цей гол не сколихнув гостей і вони грали так, ніби результат їх влаштовує. Напевне, фізичні дані не дозволили їм піти всіма силами в атаку. Під кінець матчу Мар’ян Семенюк віддав поперечну передачу на Сергій Поповича і останній сильним ударом пробив по воротах. Юрій Тархомин міг спокійно відбивати цей м’яч, проте круглий пройшов йому між рук.

2-0 і Добряни зберігають всі шанси на півфінал. Для цього їм потрібно в останньому турі перемогти команду з Дашави.

“Буря Січ” Добряни: Матвіїв, Михайлик Олег, Михайлик Юрій, Наливайко, Станішевський, Медвідь, Гулкевич, Дашковський, Луцишин, Попович, Семенюк

“Обрій” Гірне: Тархомин, Гульчевський Василь, Гульчевський Андрій, Гальо, Дюдюк, Репій, Саврига, Лоїк, Гайдук, Павлучкович, Данилів