Юнаки. Добряни виривають нічию з Угерськом

12 липня “Буря Січ” в рамках 3-го туру Юнацького кубку Незалежності приймала однолітків з Угерська. Цей матч є доволі принциповим, адже Добряни та Угерсько – сусідні села. Ще й в додаток до цього,обидві команди мають всі шанси на вихід в півфінал, а в разі перемоги добрянських футболістів, вони б піднялись на першу сходинку.

Минулого року команди зустрічались у даному турнірі. Тоді угерчани двічі переграли Добряни. Спершу на стадіоні “Січ” підопічні Ігоря Мачогана розбили добрянську команду(4-1), а в другому колі святкували домашню перемогу з рахунком 1-0. Тоді єдиний гол був забитий після пенальті за гру рукою Андрія Войтківа, який цього року захищає кольори Угерська.

Загалом, матч почався з переваги команди гостей. Постійні прориви флангами у вільні зони та закидання на нападника угерчан Михайла Мерчука закінчувались небезпекою. Все ж, ближче до 10-ої хвилини першого тайму “Сокіл” зумів забити. Володимир Курітник виконав подачу зі штрафного і ніким не прикритий Ігор Кухар головою переправив м’яч у ворота. Після цього гості дещо “підсіли” на свою половину поля і дали можливість провести атаки господарям. Одна з таких ледь не завершилась взяттям воріт. Володимир Дашковський прорвався своїм флангом і виконав навіс. Кілька сантиметрів не вистачило Івану Станішевському, щоб вирівняти ситуацію на полі.

Другий тайм активніше провели господарі. Загалом, це й не дивно, адже домашня підтримка та результат, який зовсім не влаштовував підопічних Дмитра Петрухіна змушував їх йти вперед. Найбільш активним у другому таймі варто відзначити Володимира Дашковського, від якого надходила постійна небезпека з лівого флангу. Один з таких проходів завершився фолом у штрафному майданчику у виконанні Романа Андрущишина, який намагався в підкаті забрати м’яч у свого візаві, проте зіграти чисто, на думку арбітра, йому не вдалось. Головний арбітр матчу Андрій Щербан без роздумів вказав на 11-тиметрову позначку і вказав порушнику червону картку. Пенальті взявся виконувати капітан добрянської команди – Любомир Матвійців. Голкіпер “Сокола” вгадав напрям польоту м’яча, але відбити його не вдалось. Після цього команди обмінювались дальніми ударами, але справа до забитих м’ячів так і не дійшла.

“Буря Січ” Добряни – “Сокіл” Угерсько 1-1

“Буря Січ” Добряни: Матвіїв, Михайлик Олег, Михайлик Юрій, Банін, Станішевський, Семенюк(Саган), Медвідь, Луцишин, Попович, Матвійців, Дашковський
“Сокіл” Угерсько: Шалак, Войтків, Пристай, Молчан, Курітник, Андрущишин, Кухар, Великошич(Фурів), Мерчук, Мурмило(Бобир), Пахольчишин