Юнаки. Довге перемагає Загірне з відгуком Роналду. Фото

19 липня на «Довге-Арена» відбувався матч 4-го туру юнацького Кубка Незалежності, в якому «Скала» приймала «Україну» із Загірного.

Довге минулого року дісталося аж до самого фіналу Кубка, де поступились Дулібам, і, за словами представників команди, цього року вони розраховують повторити це досягнення. Левова частка гравців, яка боролася за трофей в 2015, залишилася у розпорядженні Ігоря Вапеника.

Перед грою на Стрийщині пройшов рясний дощ, через який футболісти на штучному покритті «Арени» довгий час не могли показати своєї кращої гри. На 10-ій хвилині зустрічі «Скала» вийшла вперед: Мар’яну Макарі вдався сольний прохід правим флангом, після чого вінгер довжан елегантно перекинув м’яча повз  воротаря «України» 1-0.

DSC_0007

У першому таймі м’яч побував ще раз у сітці Загірного, але рефері матчі відмінив взяття воріт у виконанні Дмитра Рубльовського через положення поза грою.

Старт другого тайму дав чітко зрозуміти, хто в цьому матчі справжній фаворит. До 48 хвилини матчу рахунок вже був 4-0. Спочатку Святослав Гикавий подвоїв перевагу своєї команди, а згодом Мар’ян Макара скористався помилку воротаря і відправив шкіряного у порожні ворота.

DSC_0032

Через декілька миттєвостей Євген Кульчицький довів рахунок до непристойного. Справжнє шоу почалося із виходом на поле наймолодшого гравця «Скали» Романа Боднара. Довжанам ближче до завершення гри вдалося заробити право пробити пенальті. Вся «Довге-Арена» хором закликала своїх гравців віддати це пробиття юному футболісту. Слово вболівальників – закон. До м’яча підійшов Роман Боднар. Скажу відверто, в очах цього хлопчака була така впевненість, якій би позаздрив будь-який дорослий гравець. Розбіг, удар, шкіряна сфера проходить біля стійки. 5-0. Фанати в захваті. Роман не розгубився і виконав стрибок, який робить, напевне, його кумир – Кріштіану Роналду.