Юнаки. Гірне перемагає Великі Дідушичі

10 липня в селі Гірне відбувався матч 3-го туру юнацького Кубка Незалежності, в якому місцевий «Обрій»  приймав «Сокіл» із Великих Дідушич.

За 5 років у стрийському футболі мені лише цього сезону вдалося побувати на стадіоні в селі Гірному. Якщо шукати в цьому селі футбольне поле без жодних орієнтирів, то знайти його доволі важко. Зазвичай, стадіони будують в центрі села на найвиднішому місці, але в Гірному він розміщений на окраїні в районі сільських полів, що додає деякої особливості цій арені. Десь в далині видно гори. Розміри поля дещо малі, але для юнаків було в самий раз.

За моїм оціночним твердженням, то рівень гри юнаків щороку падає. Воно й не дивно, ера смартфонів і комп’ютерів робить своє. Складається враження, що згодом в селі неможливо буде знайти бодай одного юного гравця, а колись з одного-двох населених пунктів можна було зробити цілу команду.

Помилок у даній грі вистачало. Неприємно вразило те, що діти не вміють виконувати елементарне – вкидати м’яч з ауту. Рефері протягом матчу до 20-ти разів заставляв їх перекидувати. Хтось скаже: «Вони ж діти, ще не вміють все добре робити і не потрібно раз за разом свистіти». А коли вони мають вчитися виконувати елементарне, як не на такому рівні ?

Щодо гри, то змістовною її назвати важко. Як зазвичай буває, все вирішила індивідуальна майстерність. В першому таймі вболівальники на стадіоні побачили всього одне взяття воріт. На 23-ій хвилині матчу «десятка» Гірного Микола Герчук прорвався правим флангом і завдав невідпорного удару в дальній від воротаря кут. 1-0.

DSC_0011

В другому таймі «Обрій» подвоїв свою перевагу. Маркіян Данилів обікрав великодидушицьких захисників і пробив без шансів для воротаря.

DSC_0016

Згодом надію «Соколу» подарував гірнянський голкіпер, який не зумів зафіксувати шкіряного і великодідушицький юнак дограв епізод до кінця і відправив м’яча вже в порожні ворота. Та все-таки останнє слово було за господарями. Красиву крапку, після удару зі штрафного, поставив Тарас Гайдук.

DSC_0026

Екватор групового етапу пройдений. Чесно кажучи, 5 ігор Кубка для юнаків це дуже мало. Колись юнацька першість була хорошим фундаментом для переходу в дорослий футбол, а зараз 5 ігор і все? Через деякий час це відгукнеться, але буде вже пізно…

Юнаки. “Обрій” Гірне – “Сокіл” Великі Дідушичі 3-1

«Обрій» Гірне: Тучапський, Гульчевський Андрій, Гальо, Гульчевський Василь, Дюдюк, Тарахомин, Гайдук, Лоїк, Саврига, Герчук, Данилів

«Сокіл» В. Дідушичі: Галик, Кочкодан Мар’ян, Борис, Ілик, Мадилюс, Кушпер, Кочкодан Василь, Каліцун, Купець, Кецик, Полагнюк.