Ювентус на останніх секундах втрачає три очки в матчі з Фрозіноне

Італійська Серія А, з кожним роком все більше втрачає свої рейтинги. Скептики це пов’язують з кризою в обох міланських командах, а от Ювентус завдяки цьому довгий час не відчував жодної конкуренції за титул Чемпіона Італії. Вже цього сезону залихоманила і «Стара Сеньйора», яка в стартових чотирьох турах набрала жалюгідні 4 очки і посідала місце в нижній частині турнірної таблиці.

В 5 турі покращити своє становище «б’янконері» могли в домашньому матчі з дебютантом Серії А Фрозіноне.
Довгий час туринська команда не змогла знайти «ключика» від оборонних редутів новачка еліти. Удари Погба та Куардадо з-за меж штрафного майданчика проходили в сантиметрах від цілі. Фрозіноне, відсидівшись в захисті, створило свій гольовий момент. Після подачі зі штрафного захисник гостей головою підкорегував політ «шкіряного» і той по-зрадницьки влучив у стійку. Згодом на «Ювентус Стейдіум» знову почувся звук каркасу воріт. На цей раз Поль Погба замикав подачу з лівого флангу і влучив м’ячем в перекладину.

В одній з перших атак у другому таймі Сімоне Дзадза завдав удару з кута штрафної, і лише завдяки рикошету кулястий опинився в сітці воріт . Надалі лише завдяки сейвам Ніколи Леалі Фрозіноне вдалося не пропустити. Вже під завіссу зустрічі дебютант «шокував» туринських вболівальників. На 90+2 хвилині Бланшар після подачі з кута поля головою вколотив м’яча у ворота і встановив кінцевий рахунок в матчі 1-1.