Зінедін Зідан представив офіційний м’яч Євро-2016

Зінедін Зідан представив офіційний м’яч Євро-2016

Зірка збірної Франції, Чемпіон Світу з футболу 1998, володар Золотого М’яча 1998 Зінедін Зідан представив офіційний м’яч Євро-2016.

Назва м’яча перекладається як «Красива гра».

Сфера виконана в кольорах французького триколора – синьому, білому і червоному. Сріблясті вставки на панелях символізують Кубок Європи. На блоки м’яча нанесені букви «Е», «U», «R», «О» та цифри «2», «0», «1», «6».

Увечері 12 листопада Зідан виконає головну роль на інноваційному футбольному стадіоні Арена Майбутнє в Сен-Дені і представить м’яч. Майбутнє Арена – це поле для міні-футболу з проекцією стадіону на 360 °, яка дозволить гравцям, що ступилb на нього, відчути себе на місці знаменитих футболістів, регулярно виступаючих перед 50000-ю армією уболівальників.

Майбутнє Арена буде відкрита з 12 по 15 листопада, пропонуючи юним гравцям можливість зіграти новим м’ячем групового етапу Чемпіонату Європи.

Компанія Adidas розробляла Вeau Jeu 18 місяців, взявши за основу кращі елементи офіційного м’яча чемпіонату світу 2014 – Brazuca. Новий м’яч буде офіційно переданий всім федераціям-учасникам Євро-2016 до кінця листопада, щоб у гравців було 6 місяців для підготовки до фінальної частини турніру.

«Мені вже вдалося потренуватися з Вeau Jeu. Він ідеально підходить для довгих передач, пасів і сольних проходів. Не можу дочекатися початку турніру », – сказав Гарет Бейл.

Ось таким м'ячем будуть грати національні збірні на ЄВРО-2016 н полях ФранціїОсь таким м’ячем будуть грати національні збірні на ЄВРО-2016 у Франції

Поділитися новиною в соц мережах:
Залишити коментар:

Залиште коментар

(Обовязково)